Weleda крем за тело од невен

450,00 ден

 

  • Богата интензивна крема на нега на кожата
  • Хранлив и хидратантен крем за нега на осетлива и сува бебешка и детска кожа на телото од невен
  • Содржи ланолин и спречува исушување на кожата
  • Без вештачки бои, мириси, конзерванси и состојки од минерално масло
  • Дерматолошки тестирана и сертифицирана нега и кај најчувствителната кожа
Категорија: Ознака:

Опис

75 мл