Weleda детски гел за заби

260,00 ден

 

  • Природна нега на млечни заби на база на невен
  • Со екстракт од невен кој ги одржува забите здрави и природен вкус на анасон и нане
  • Не содржи флуориди и безбеден е ако се проголта
Категорија: Ознака:

Опис

50 мл