Weleda шампон и гел за туширање од невен

600,00 ден

 

  • Нежно ја чисти косата и кожата без исушување
  • 2 во 1 чистач за коса и тело од невен
  • Дерматолошки тестирана и сертифицирана природна и органска нега и кај најчувствителната кожа
  • При контакт со очите не солзи, не иритира и не пече
Категорија: Ознака:

Опис

200 мл