Philips Avent ultra air цуцла лажалка -изберете боја

470,00 ден

 

  • Екстра големите отвори дозволуваат кожата на вашето бебе да дише
  • Идеална текстура за чувство на удобност
  • Ортодонтска цуцла која е обликувана симетрично и согласно со природниот развој на забите на вашето бебе, дури и кога цуцлата ќе заврши однаопаку во устата
SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Опис

0-6 Месеци
2 pieces

Дополнителни информации

Color

Blue, Pink