NUK Глодалка "Осумка" 2/1

240,00 ден

 

  • За масажа на забното месо и непцето. За помлаку болно растење на првите запчиња.
  • Форма идеално прилагодена на малите бебешки раце.
  • Различни типови на површини за различен интензитет на масажа.
  • 2 глодалки во сет со различно ниво на тврдост.
  • За бебиња од 0м+
  • Без БПА

 

 

 

 

SKU: Не е достапно Категорија: Тагови: ,

Дополнителни информации

Color

baby blue and dark blue, baby pink and baby blue