Kikka Boo водоотпорно лигавче -изберете боја

150,00 ден

 

  • Изработено од водоотпорен материјал
  • Лесно прицврстување со велкро клип
  • Со џеб за трошки
  • Погодно за деца од 4+ месеци
  • без БПА
  • Лесно за чистење
SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Color

Pink Flamingo, Green Cactus