Kikka Boo Силикконско лигавче -Sea world -изберете боја

350,00 ден

 

  • Практично силиконско лигавче со џеб за остатоци од храната
  • Може да се мие со вода или да се брише со влажно марамче
  • без БПА

 

 

SKU: Не е достапно Категорија: Тагови: ,

Дополнителни информации

Color

Yellow, White, Blue