Gender Neutral Gift box

2.560,00 ден

Совршен неутрален подарок за секое новороденче.

Кутијата содржи:

Mека играчка
100% памучен пешкир
100% памучена постелнина

Сите производи ќе пристигнат спакувани во нашата кутија боенка.

* Моделите на производите се менуваат повремено и сезонски. Ние ги менуваме нашите фотографии и описи соодветно, така што сè што купувате е точно според големината, бојата и составот.

Категорија: