Dentistar цуцла за овошје -изберете боја

290,00 ден

 

  • Со два дела- мрежа и силиконска цуцла
  •  Со хигиенско заштитно капаче
  •  Наменето за бебиња од 6+ месеци
  •  Лесна за употреба
  • Совршена за замрзнат, пасиран, свеж зеленчук или овошје
  • Без БПА
SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Color

Blue, Pink