Baby Nova Латекс цуцла лажалка-изберете боја

260,00 ден

 

  • Балетите за цуцли се направени од латекс, имаат природна, тркалезна форма и се со големина „уни“ (една големина) за бебиња и мали деца на возраст од 0 до 24 месеци
  • Направени се од висококвалитетни материјали без БПА
  • Можат да се користат веднаш од првиот ден на вашето бебе до крајот на неговата послаба фаза, останувајќи со иста големина во текот на целиот период.
SKU: Не е достапно Категорија: Тагови: ,

Дополнителни информации

Color

Dark green and grey, pink and lavender, baby blue and navy blue