Baby Nova силиконска цуцла лажалка -изберете боја

250,00 ден

 

  • Тркалезна цуцла лажалка
  • Балетите за цуцли се направени од силикон, имаат природна, тркалезна форма и се со големина „уни“ (една големина) за бебиња и мали деца на возраст од 0 до 24 месеци.
  • Можат да се користат веднаш од првиот ден на вашето бебе до крајот на неговата послаба фаза, останувајќи со иста големина во текот на целиот период.

 

SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Color

blue and grey, pink and purple