Baby Nova термометар за вода -изберете боја

150,00 ден

 

  • Мерната течност е изработена од природно и нетоксично масло од репка
  • Аналоген термометар за во вода
  • Без БПА
SKU: Не е достапно Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Color

White, Green