Baby Jam ноктарица -изберете боја

200,00 ден

 

  • Специјално дизајнирана ноктарицата од нерѓосувачки челик
  • Димензии на кутијата: 14x10 cm
  • Димензии на производот: 9x3 cm
SKU: Не е достапно Категорија: Ознака: