9-12m+

4.470,00 ден

Одличен подарок за оние кои наскоро ќе наполнат 1 година.
За овој период сакаме да ве опремиме со најдобрите производи кои ќе ви се допаднат вам и на вашето дете.
Сите производи ќе пристигнат спакувани во нашата кутија боенка.

Состав:

1x Clementoni играчка Shape sorter
1x NUK Некапечка Чаша 230мл (8м+)
3x Baby Nova Термо лажички (со сензор за топлина)
1x Kikka Boo Силиконско-водоотпорно лигавче Eva
2x Nip Чинии длабоки eco Green (4m+)
1x Nip Чашка за храна
1x Bi baby Боди (74цм)
1x Bi baby Памучен Сет (74цм)
2x Bi baby Чорапи (6-12м)

* Моделите на производите се менуваат повремено и сезонски. Ние ги менуваме нашите фотографии и описи соодветно, така што сè што купувате е точно според големината, бојата и составот.

SKU: Не е достапно Категорија:

Дополнителни информации

Box options

baby boy, baby girl